Odalar

Anasayfa Odalar

Odalar

Standart Oda Kara ManzaraOdalarımız içerisinde tek kişilik 2 yatak veya iki kişilik 1 büyük yatak bulunmaktadır. Odalarımız ayrıca bir adet ek yatak konulabilecek büyüklüğe sahiptir. Ana binada bulunan odalarımız merkezi klima sistemine sahiptir (merkezi klimalar hava şartlarına bağlı kalarak belirli saatler içerisinde faaliyet gösterir). Odalarımızda Uydu yayını yapan bir LCD TV, minibar (sadece giriş günü serinletici içecekler ücretsiz doldurulur, sonraki talepler ekstra ücrete tabidir), telefon, kasa, banyo da küvet, saç kurutma makinası ve balkon bulunmaktadır. Odalarımızın zeminleri semarik kaplıdır. 4 adet odamız engelli misafirlerimiz için düzenlenmiştir. Kara manzaralı odalarımız bahçe, dağ veya yol manzaralı olabilmektedir.

 

Standart Oda Deniz ManzaraOdalarımız içerisinde tek kişilik 2 yatak veya iki kişilik 1 büyük yatak bulunmaktadır. Odalarımız ayrıca bir adet ek yatak konulabilecek büyüklüğe sahiptir. Ana binada bulunan odalarımız merkezi klima sistemine sahiptir (merkezi klimalar hava şartlarına bağlı kalarak belirli saatler içerisinde faaliyet gösterir). Odalarımızda Uydu yayını yapan bir LCD TV, minibar (sadece giriş günü serinletici içecekler ücretsiz doldurulur, sonraki talepler ekstra ücrete tabidir), telefon, kasa, banyo da küvet, saç kurutma makinası ve balkon bulunmaktadır. Odalarımızın zeminleri seramik kaplıdır.  Odalarımız deniz manzarasına sahiptir.

Aile OdalarıAile odalarımızın iki odası olup tüm odalarımız ara kapılıdır. Odalarımızın büyük bölümünde tek kişilik 2 yatak ve iki kişilik 1 büyük yatak bulunmaktadır. Bazı odalarımızda 2 katlı ranza ve iki kişilik 1 büyük yatak bulunmaktadır. Odalarımızda bir adet banyo bulunmaktadır. Ana binada bulunan odalarımız merkezi klima sistemine sahiptir (merkezi klimalar hava şartlarına bağlı kalarak belirli saatler içerisinde faaliyet gösterir). Odalarımızda Uydu yayını yapan bir LCD TV, minibar (sadece giriş günü serinletici içecekler ücretsiz doldurulur, sonraki talepler ekstra ücrete tabidir), telefon, kasa, banyo da küvet, saç kurutma makinası ve balkon bulunmaktadır. Odalarımızın zeminleri seramik kaplıdır.

Deluxe OdaOdalarımız içerisinde tek kişilik 2 yatak veya iki kişilik 1 büyük yatak bulunmaktadır. Tüm Deluxe odalar split klimalıdır. Ayrıca odalarımızda LCD TV, minibar (sadece giriş günü serinletici içecekler ücretsiz doldurulur, sonraki talepler ekstra ücrete tabidir), kahve ve çay seçenekleri ile su ısıtıcısı, banyo telefonu, oda telefonu, büyük ebatlarda oda kasası, yağmur duş, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Odalarımızın zeminleri ahşap veya seramik kaplıdır, üst kat odalarda balkon, zemin kat odalarda ise havuza açılan teras bulunmaktadır. Deluxe oda misafirlerinin kullanımına özel saat 07:00 - 22:00 arasında faydalanabilecekleri kaldıkları binaya özel havuz da misafirlerimizin hizmetindedir.

Deluxe Superior OdaOdalarımızda iki kişilik 1 büyük yatak bulunmaktadır. Tüm odalarımızda split klima, LCD TV, minibar (sadece giriş günü serinletici içecekler ücretsiz doldurulur, sonraki talepler ekstra ücrete tabidir), kahve ve çay seçenekleri ile su ısıtıcısı, banyo telefonu, oda telefonu, büyük ebatlarda oda kasası, yağmur duş, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Odalarımızın zeminleri ahşap olup, terasa açılmaktadır. Oda içlerinde bulunan jakuzi sadece Deluxe Superior oda misafirlerine özeldir. Odalarımızdan eşsiz güzellikteki bahçemizi ve mavi ile yeşilin bütünleştiği Hisarönü Körfezini izleme imkânına sahipsiniz.